vyberte si ze široké škály nabízených produktů A VŠE OSTATNÍ ZAŘÍDÍME MY
dveře okna výroba

Garážová vrata

VÝKLOPNÁ 

Jedná se o nejprodávanější garážová vrata v Evropě. Svojí variabilitou a kvalitou všechny mile překvapí. Tato vrata nabízejí mnoho řešení esteticky vhodných k Vašemu domu. Zejména v široké nabídce barevných odstínů, ale i v materiálu použitého na vnější i vnitřní části vrat. Rádi Vám nabídneme i nepřeberné množství tvarových kombinací. Nově nabízí firma Hörmann automatická vrata s patentovaným uzavřením. Jediné stisknutí tlačítka a vjíždíte do garáže chráněni za každého počasí. Samozřejmě jsou vrata a pohony Hörmann jako bezpečnostní jednotka prověřeny institutem TÜV. I přes toto vše, včetně 10let záruky, jsou tato garážová vrata velice příznivá také pro Vaši peněženku.K tomuto typu garážových vrat samozřejmě nabízíme i širokou škálu doplňků. Podrobnější informace a případně i kompletní katalog.

Se sekčními vraty Hörmann se rozhodnete správně. Získáte více místa. Sekční vrata se otvírají svisle a leží úsporně pod střechou. Tento konstrukční princip Vám poskytne maximum místa v garáži a k parkování před garáží. Zvětšíte průjezd. Montáží za otvorem uvolní sekční vrata Hörmann téměř celý průjezd. To je důležité u dodávek, transportérů a terénních vozidel. Hodí se do každé garáže. Tvar otvoru nehraje žádnou roli. Ať pravoúhlý, skosený, s úsečovými nebo kulatými oblouky. Sekční vrata Hörmann se hodí vždy. Jsou předepsány ve stavební linii. Je-li garáž přímo u chodníku, nesmí se vrata vyklápět před garáž. Zde jsou řešením svisle se otvírající sekční vrata, nejlépe rovnou jako automatická sekční vrata Hörmann. Pak vjedete z plynoucí dopravy přímo do garáže, aniž byste omezovali ostatní účastníky provozu. Sekční vrata Hörmann se rovněž vyrábějí s výplní z masivního dřeva. Všechna dřeva jsou pečlivě tříděna a řemeslně prvotřídně zpracována.

ROLOVACÍ VRATA

V mnoha případech jednoznačně nejlepší rozhodnutí pro velké halové otvory. Rolovací vrata Hörmann jsou díky své geniálně jednoduché konstrukci s pouhými několika součástmi obzvláště hospodárné. Představují uzávěry, které se v každodenním provozu pořád znovu osvědčují. Rolovací vrata nezabírají nad otvorem téměř žádné místo. Navíjejí se kompaktně za překladem. Cenná užitná plocha haly po stranách a v úseku stropu nepřichází nazmar. Co se obvykle považuje za speciální řešení, je u firmy Hörmann standardem. Například: Otočný boční díl také s integrovanými dveřmi, pevné pole, šikmý uzavírací profil, vedlejší dveře atd.

Kalendář

Podpořte nás